Otrzymaliśmy niedawno wyniki badania, które pokazuje, że 30% Klientów porzuca swoje zakupy, gdy dochodzi w procesie zakupowym do kosztów transportu 🙁 Zaczęliśmy liczyć, myśleć i zastanawiać się jak zmienić zasady sprzedaży online, aby przekroczyć tą barierę i dotrzeć z naszymi ekosiatkami do tych osób, które kalkulują i chcą produkt możliwie po jak najniższych kosztach nabycia. Cóż… Zwykle, gdy idziemy do marketu, galerii handlowej, lub choć naszego ulubionego butiku nie liczymy tzw. kosztów “pośrednich” – biletów parkingowych, paliwa, naszego czasu, który przy zakupach online zwykle jest krótszy, często stresu i dodatkowych pieniędzy wydanych na niepotrzebne rzeczy. To są przykłady, może nie każdy ma takie doświadczenie, ale niech uderzy w stół ten/ta, któremu nie zdażyło się pójść tylko po 1 rzecz, a wyjść z pięcoma 😉

Nie oceniamy. Mamy absolutne przekonanie, że nasze ekosiatki są na tyle uniwersalne i trwałe, że każdy powinien je mieć, a naszym celem jest, aby były w każdym domu, “do zadań specjalnych”;) Zatem postanowiliśmy obniżyć próg darmowej wysyłki ze 100 zł na 45 zł!

Gdy kupisz jednorazowo minimum 3 szt applebagów my zapłacimy za transport😊💪.

Podaj dalej. Pomóż nam spełnić nasz cel. A może masz wpływ na dotarcie na masową skalę – jesteśmy otwarci i czekamy na Twój głos! Napisz, bądź zadzwoń do nas!

Dobrego dnia i dużo zdrowia!:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *